Zbornik, volumen 35. broj 1, 2014.

Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci
Z b o r n i k
volumen 35 , br. 1, 2014.

SADRŽAJ

XX. Savjetovanje pravnika
"Petar Simonetti (Vlasništvo-Obveze-Postupak)"
(Poreč, 9., 10. i 11. travnja 2014.)

I. Prilozi za Savjetovanje:

Mihajlo Dika

Zakonske predmnjeve- prilog učenju o virtualnosti pravne stvarnosti

Edita Čulinović Herc, Antonija Zubović
Restrukturiranje komunalnih društava čiji je osnivač jedinica lokalne samouprave

Aldo Radolović
Pravni poslovi prava osobnosti

Dario Đerđa, Aleksandra Popovski
Utjecaj sudske prakse Suda Europske unije na hrvatsko upravno pravo

Marko Šikić,
Zaštita pravne sigurnosti stranka u upravnom postupku -  pravomoćnost i legitimna očekivanja

Gabrijela Mihelčić, Maša Marochini,