Održani znanstveni i stručni skupovi

• Studentska konferencija "Pravni izazovi u turizmu", 21.3.2024., Pravni fakultet u Rijeci / 22.3.2024., Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu

• RIDOC 2023: Rijeka Doctoral Conference, 08.12.2023., Pravni fakultet u Rijeci, Međunarodna konferencija namijenjena studentima doktorskih studija s naglaskom na teme iz područja prava.

• Trgovačka društva na prekretnici - pogled unaprijed10. 11. 2023., Vila Antonio, Opatija, Konferencija je namijenjena pravnim i ekonomskim stručnjacima, odvjetnicima, javnim bilježnicima, sucima, članovima uprava i osnivačima trgovačkih društava, kao i dužnosnicima jedinica lokalne i regionalne samouprave koje su osnivači trgovačkih društva ili regulatornih agencija koje ih nadziru.

• 8th International Scientific Conference Petar Šarčević05. - 06. 10. 2023., Pravni fakultet u Rijeci, 8. izdanje Međunarodne znanstvene konferencije posvećeno je temi prava i regulacije kulturne baštine, a domaći i inozemni stručnjaci raspravljat će o pravnim aspektima materijalne i nematerijalne baštine te otuđenih umjetnina.