Naš asistent dobitnik je prestižne međunarodne nagrade

Veliko nam je zadovoljstvo obavijestiti Vas da je Ivan Rubinić, asistent pri Katedri za ekonomske znanosti Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, dobitnik 2019 Union for Radical Political Economy Dissertation Fellowship-a. Ova prestižna nagrada iz područja političke ekonomije dodjeljuje se na svjetskoj razini, jednom doktorskom kandidatu godišnje, na temelju izvrsnosti prijedloga doktorske disertacije. Naš kolega jest četvrti dobitnik URPE Disertation Fellowshipa s kojim je nagrađen na temelju prijedloga doktorske disertacije: "The Dynamics of Economic Inequality in Euro Area Based on the Marxist Theory of Exploitation". Ivan Rubinić doktorski je kandidat Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani pod mentorstvom prof. dr. sc. Maksa Tajnikara. Više informacija o temi doktorske disertacije kao i URPE Fellowship-u moguće je pronaći na poveznici.