Svečano otvorenje ak. god. 2019./2020.

U ponedjeljak, 30. rujna 2019. godine održano je svečano otvorenje nove akademske godine za prvu godinu Integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija pravo i Preddiplomskog stručnog studija – Upravni studij, Pravnog fakulteta u Rijeci. To je bila prilika da nove studente pozdravi i dekanica prof. dr. sc. Vesna Crnić-Grotić s prodekanima. U uvodnom obraćanju dekanica je između ostalog naglasila važnost pravne profesije koja bi kao štit prava slabijih i jamstvo provedbe vladavine prava trebala osiguravati demokratski poredak. Poželjela je svima sretan početak!

Nakon svečanog otvorenja studenti su upoznati sa sustavom pravila na Fakultetu te svim servisima koji im se pružaju, načinom održavanja nastave i ispita, a podijeljeni su im i e-indeksi. Nastava za sve studijske godine Integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija pravo i Preddiplomskog stručnog studija – Upravni studij započinje u utorak 1. listopada 2019. godine prema objavljenoj satnici.