Održana međunarodna konferencija “Digital Transformation – Societal and Technological Aspects”

Dana 25. listopada održana je međunarodna konferencija “Digital Transformation – Societal and Technological Aspects”, i to u sklopu projekta Pravni aspekti digitalne transformacije društva (uniri-drustv-18-252). U četiri uzastopna panela, niz je govornika iz perspektiva različitih disciplina problematizirao etičke, pravne, lingvističke, ekonomske i druge izazove koji stoje pred implementacijom digitalnih tehnologija u nizu područja. Osim nastavnika Fakulteta, konferenciji su nazočili i brojni studenti, čime su potvrdili relevantnost tema raspravljenih na konferenciji i za znanost i za pravno obrazovanje.