Održana konferencija povodom zatvaranja projekta Providentia Studiorum Iuris

Pravni fakultet u Rijeci nositelj je europskog projekta Providentia Studiorum Iuris – Unaprjeđenje kvalitete studiranja na pravnim fakultetima u Hrvatskoj, čija je trogodišnja uspješna provedba obilježena svečanom konferencijom povodom zatvaranja projekta održanom 17. ožujka 2022. godine, a na kojoj su predstavljeni postignuti rezultati. Riječ je o projektu financiranom iz Europskog socijalnog fonda s nešto više od 3,5 milijuna kuna, a partneri u njegovoj provedbi bili su Pravni fakultet u Osijeku, Splitu i Zagrebu. Kao i ostale projektne aktivnosti u protekle tri godine, ovu konferenciju svojom nazočnosti podržali su brojni uvaženi članovi akademske zajednice, državne uprave, jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, sudstva, odvjetništva, trgovačkih društava i udruga, a čime su još jednom potvrdili značaj ovoga projekta za unaprjeđenje pravne struke.