Zbornik, volumen 39. broj 3, 2018.

Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci
Z b o r n i k
volumen 39 , br. 3, 2018.

SADRŽAJ

I. Članci:

Željko Bartulović, Zrinka Erent Sunko, Vilma Pezelj,
Spolno zlostavljanje i druga kaznena djela nasilja nad ženama u zakonicima srednjovjekovnog germanskog prava, s naglaskom na Lex Salica i Lex
Ribuaria (izvorni znanstveni rad)

Dubravka Akšamović, Sanjin Stupar,
Pojam, pravna priroda i neka otvorena pitanja faktičnih koncerna u domaćem i komparativnom pravu (izvorni znanstveni rad)

Ines Matić, Anamari Petranović,
Antihreza u rimskoj pravnoj doktrini (izvorni znanstveni rad)

Ivan Tot,
Prestanak trajnih obveznih odnosa (izvorni znanstveni rad)

Sanja Barić, Ana Acinger,