Zbornik, volumen 40. broj 2, 2019.

Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci
Z b o r n i k
volumen 40 , br. 2, 2019.

SADRŽAJ

I. Članci:

Rutvica Rusan Novokmet
Utjecaj sankcija Vijeća sigurnosti UN-a na zaštitu temeljnih ljudskih prava (izvorni znanstveni rad)

Ivan Tot
Pravne posljedice nevaljanosti trajnoga ugovora (izvorni znanstveni rad)

Hrvoje Vojković
Građanskopravna odgovornost za povredu medicinskog standarda i prateći ekonomski učinci (izvorni znanstveni rad)

Vladimir Iveta,
Sportske organizacije u totalitarizmu: nogometni savezi u Njemačkoj, Španjolskoj i Nezavisnoj Državi Hrvatskoj (izvorni znanstveni rad)

Ana Rački Marinković
Zaštita poslovnih tajni kao oblika intelektualnog vlasništva (izvorni znanstveni rad)