Pravni fakultet na 13. Međunarodnoj znanstveno-stručnoj konferenciji „Razvoj javne uprave“

Pravni fakultet sudjelovao je u organizaciji 13. Međunarodne znanstveno-stručne konferencije „Razvoj javne uprave“ održane 1. i 2. lipnja 2023. godine na Otočkim Virovima i Vukovaru. Domaćin konferencije bilo je Veleučilište „Lavoslav Ružička“ iz Vukovara, a drugi su-organizatori bili su: Veleučilište u Šibeniku, Pravni fakultet iz Tuzle, Istarsko Veleučilište, Department of Law "Beder" University College, Državna škola za javnu upravu i Central and Eastern European Association for Public Administration, a pod pokroviteljstvom Ministarstva pravosuđa i uprave Republike Hrvatske te medijskim pokroviteljstvom Novi informator d.o.o..

Središnja tema Konferencije, „Upravljanje ljudskim potencijalima u javnoj upravi“, okupila je veliki broj sudionika iz zemlje i inozemstva koji su svojim izlaganjima i tekstovima promišljali o razvoju, motivaciji i upravljanju ljudskim resursima u javnom sektoru, a s konačnim ciljem poboljšanja usluge javne uprave. Naši nastavnici i suradnici dali su vrijedan doprinos sudjelujući na svim sesijama.