Aktiviranje certifikata za korištenje digitalne osobne i studentske iskaznice

U ponedjeljak, 11. prosinca 2023., u suradnji sa Studentskim zborom i Agencijom za komercijalnu djelatnost, studentima smo predstavili mogućnost aktiviranja certifikata za korištenje digitalne osobne i studentske iskaznice na mobitelu. Studentima su se obratili dekan prof. dr. sc. Dario Đerđa, Ines Papeš, savjetnica Uprave za odnose s javnošću AKD-a i predsjednik Studentskog zbora, Sandro Miličković. Ujedno, doc. dr. sc. Danijela Vrbljanac održala je studentima prezentaciju „Digitalizacija u svakodnevnom životu“ s naglaskom na digitalni potpis i druge usluge u javnim službama.

Podsjećamo studente da će aktivacija certifikata uz pomoć djelatnika AKD-a i djelatnika MUP-a biti moguća 11. prosinca do 16 h te12. prosinca od 9 do 13 h u auli Fakulteta.