Nagrade za nastavnu izvrsnost UNIRI primili izvanredna profesorica Vlatka Butorac Malnar i poslijedoktorand Matija Miloš

U sklopu Dies academicus, 24. svibnja 2021. rektorica Sveučilišta u Rijeci profesorica Snježana Prijić-Samaržija uručila je nagrade za nastavnu izvrsnost za proteklu godinu. Tom prilikom istaknula je da je ova nagrada „najdemokratskija“ jer se oslanja na objektine pokazatelje i mišljenje studenata. S Pravnog fakulteta u Rijeci laureati su izvanredna profesorica Vlatka Butorac Malnar u kategoriji osoblja u znanstveno-nastavnom zvanju i poslijedoktorand Matija Miloš u kategoriji osoblja u nastavnom zvanju i suradnika. Čestitamo im na ovom uspjehu! Ujedno im zahvaljujemo na svim naporima koje su uložili u unaprjeđenje nastavnog procesa na svojim kolegijima, što je posebno izazovno bilo u okolnostima hibridnog i online rada sa studentima.