Rijeka Doctoral Conference – RIDOC 2022, 8. i 9. prosinca 2022., Pravni fakultet u Rijeci i online

Peto po redu izdanje Rijeka Doctoral Conference - RIDOC 2022 održava se 8. i 9. prosinca 2022. u hibridnom obliku, na Pravnom fakultetu u Rijeci i putem platforme Zoom. RIDOC je namijenjen doktorandima koji žele predstaviti i testirati svoje preliminarne rezultate istraživanja pred panelom koji se sastoji od uglednih pravnih stručnjaka, kao i raspravljati o tim rezultatima sa svojim kolegama na međunarodnoj razini. Na ovogodišnjoj konferenciji bilježimo rekordan broj doktoranada i pregršt zanimljivih tema.

Program konferencije dostupan je ovdje.